Kontaktoplysninger

Tennberg Rengøring ApS

Kontaktoplysninger:
Tlf.: 38 88 95 90
E-mail: kontakt@tennberg.dk

Landsdækkende service

Hovedkontor - Sjælland & Fyn
Jernholmen 38
2650 Hvidovre

Afdeling - Jylland
Østervang
9800 Hjørring

Administrative medarbejdere

Ketil Tennberg
Ejerleder
Mobil: 61 43 71 77
ketil@tennberg.dk


Robert Strøm
Markedschef
Mobil: 53 67 95 90
robert@tennberg.dk


Melanie Neider
Administrationschef
Mobil: 31 60 77 60
melanie@tennberg.dk


Edgardo Saballo
Inspektør
Mobil: 31 50 95 90
edgardo@tennberg.dk


Andras Sallai
Supervisor
Mobil: 61 80 53 57
andras@tennberg.dk


Back-office:
Liza, bogholder
Mie, opmåling

 

Presse:
Er du journalist og ønsker en kommentar til en aktuel begivenhed i rengøringsbranchen? Du er meget velkommen til at kontakte selskabets ejerleder Ketil Tennberg direkte.

Øvrigt

Selskabsform:
Anpartsselskab (ApS)

CVR-nr.:
32074863

Revisorforbindelse:
Piaster Revisorerne
Abildgårdsparken 8A
3460 Birkerød

Advokatforbindelse:
Advodan Glostrup
Glostrup Torv 6
2600 Glostrup

Forsikringsforbindelse:
Alm. Brand Forsikring
Midtermolen 7
2100 København Ø

Bankforbindelse:
Spar Nord Bank, København
Regnbuepladsen 5
1550 København V

Kontakt os

Udfyld kontaktskemaet eller kontakt os på 

38 88 95 90
kontakt@tennberg.dk

Tilbud er altid gratis og uforpligtende! Send os dine oplysninger med det samme, så kontakter vi dig.

Landsdækkende service

Hovedkontor - Sjælland & Fyn
Jernholmen 38
2650 Hvidovre


Afdeling - Jylland
Østervang
9800 Hjørring

tennberg.dk - Kontakt

Information